Technologia

Chrzan to roślinka zaliczana do kapustowatych. Bardzo odporna na wszelkie warunki klimatyczne. Nie straszny jej ostry przenikliwy mróz czy też upały i susze. Jest uważany za naturalny antybiotyk, działa przeciwgrzybicznie, przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. I jest powszechnie dostępny.

Jednym z badań zalecanych kobietom jest usg piersi Warszawa warto je wykonywać jak najczęściej. Innym jest mammografia, głownie stosowana dla kobiet od 35 roku życia. Badania te wykrywają wszelkie guzy i inne zmiany w piersi.

Wszelkie guzy i inne zmiany w piersi są badane, dzięki pobraniu z nich małych wycinków tkanki. Biopsja mammotomiczna Lublin wykorzystuje najnowsze technologie pobierając kilka wycinków tkanki, bez konieczności wielokrotnego wkłuwania w ciało grubej igły mammotomicznej.

Ta technologia wykorzystywana jest też do usuwania łagodnych zmian w piersi, co wykonuje między innymi doktor Bednarski Katowice. Trudnym wyzwaniem jest badanie tkanki obecnej blisko implantu. Usunięcie guza nie wyklucza pojawienia się kolejnego w tej samej okolicy. Dzięki nowoczesnej aparaturze możliwa jest biopsja z implantami, bez zbędnego cięcia. Metodą jest mammotomia cena.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *